רפואה סינית לנשים בתחום פוריות - הריון - גיל המעבר

Boy with Type Machine

ממש בקצרה 

שלום, שמי גבריאלה.

אמא גאה לשני בנים אורי ואיל, וכלבה עם לב ענק בשם זיטה.

אני בוגרת לימודי רפואה סינית ויפנית בארץ ובסין, מטפלת ברפואה סינית כ- 20 שנה,

מתמחה בדיקור וצמחי מרפא בתהליכי פוריות והריון. את ניסיוני ברפואה הסינית רכשתי בין היתר בבית חולים "שיבא" במרכז השיקום כשלוש שנים, ולימדתי בביה"ס "מירב" לרפואה משלימה בכפר הירוק.

היום אני מטפלת ב"מכבי טבעי"במרפאה לפוריות האשה "בריאת" (המסייעת בפתרון בעיות אורטופדיות, נוירולוגיות, בעיות נשים, מערכת עיכול ומערכת הנשימה), וכן בקליניקה הפרטית שלי בגני תקווה.

 

הסיפור שלי...

אמי סבלה שנים רבות מדלקת פרקים קשה, היו לה כאבים עזים שלא אפשרו לה לישון בלילות, הקשו על חיי היום יום ולא נתנו לה מנוח. אחרי שנים של סבל וכאב כשהפנו אותה לתרופות ופתרונות שלא היטיבו עמה, היא החליטה לנסות את שיטת הטיפול האלטרנטיבית. אחרי מספר טיפולי דיקור ותזונה קפדנית, הורגש שינוי מהותי בכאבים וביכולת התפקוד היומיומי. הוקסמתי ונפעמתי מהתוצאות והשיפור בכאבים, שמחתי שיכולתי לשפר את איכות החיים (בצורה ניכרת) של אדם כל כך יקר וקרוב לליבי...

באותו הרגע היה לי ברור שרפואה סינית, זה מה שאני רוצה ללמוד !


במהלך לימודי הרפואה הסינית התוודיתי גם לרפואה היפנית, ששמה דגש על אבחון במגע דרך הבטן (HARA), מעין מקרוקוסמוס של הגוף. אני מאמינה ויודעת שהרפואה הסינית כמו הרפואה היפנית (והכלים הנלווים להן), הם שיטות טיפול אמינות, איכותיות, ומדוייקות. הן מסייעות בפתרון בעיות מגוונות הן אורטופדיות והן פנימיות.

חשוב שתדעי שלא תמיד הדרך קלה וסוגה בשושנים - אך רצינות, שיתוף פעולה והתמדה, יתנו מענה והצלחה בטיפול.

 

אני כאן בשבילך...

גבריאלה

 

מוזמנת להתייעץ איתי בכל שאלה, אני כאן בשבילך 050-7240068

"גבריאלה מיוחדת במינה, מקצועית, נעימה וקשובה. מרגישים את הניסיון והידע מהשאלות, מהטיפול ומאופן ההקשה וההבנה. ממליצה בחום, אין עליה!

קרן

"יש בגבריאלה רכות וסבלנות, כך שעוד לפני שהיא בכלל מתחילה בטיפול, כבר ההרגשה היא שהכל יהי בסדר".‏

הילה

"תודה רבה על העזרה ועל התמיכה.  בלעדייך זה לא היה קורה!"

מרויטל, עומרי ועמית

גבריאלה אלסנר 050-7240068

מוזמנת לדבר איתי

 כל הזכויות שמורות לגבריאלה אלסנר  ©